GIDA GÜVENLİĞİ VE HİJYEN DENETİMİ

Ülkemizde ve dünyada tüketim miktarındaki artış ve gıda üretimine uygun alanların azalması insanlık için gıdaların önemini artırmaktadır. BBS A.Ş. olarak firmamız gıda sektörüne büyük önem vermekte ve bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu doğrultuda tarladan son tüketiciye kadar üretim kontrolleri ve hijyen denetimleri uzman gıda mühendislerimiz tarafından yapılmakta, ayrıca uluslararası tüm gıda standartlarına göre belgelendirme hizmeti sunulmaktadır. Gıda Güvenliği ve Hijyen Denetimi kapsamında firmamız,

- Perakende Mağazalara,
- Alış-Veriş Merkezlerine,
- Otel & Benzeri Sosyal Tesislere,
- Restoran & Kafe Zincirlerine,
- Gıda Depolarına,
- Tüm Gıda Zinciri İşletmelerine,

hizmeti vermektedir. Ayrıca tüm gıda ve gıda zinciri işletmelerine Tedarikçi Denetimi Hizmeti verilmektedir. Tedarikçi Denetim Hizmetimiz ile işletmelere tedarikçi seçimi ve tedarikçi iyileştirme konularında destek verilmektedir.

Neden Gıda Güvenliği & Hijyen Denetimi?

Gıda Güvenliği & Hijyen Denetimi ile;

- Eksik ve yanlışlarınızı tarafsız ve uzman bir göz aracılığı ile görün,
- Gerekli önlemleri alarak sürekli gelişim sağlayın,
- Yasal ve düzenleyici şartlara uygunluk kazanın,
- Tarafsız bir kurum tarafından denetlenerek firmanızın imajını yükseltin,
- Akredite laboratuarlarımızda yaptırdığımız gıda, su ve swab analizleri ile gerçek analiz sonuçları elde edin,
- Firmanızın gelişimini gerçek verilere, analiz ve denetim raporlarına göre belirleyin.

Nasıl Denetliyoruz?

Hijyen Denetimleri uzman gıda mühendislerimiz tarafından tablet-pc yardımıyla ve fotoğraflı şekilde yapılmaktadır. Denetim tamamlandığında müşterilerimiz internet üzerinden sisteme giriş yaparak denetim sonuçlarını kendilerine özel kullanıcı adı ve şifre aracılığı ile görebilir, yapılmış tüm denetimler için birim ve soru bazlı istatistiksel sonuç ve veri analizi oluşturabilirler.

Gıda Güvenliği ve Hijyen Denetimleri'ni, akredite laboratuarlarımızda yaptırdığımız; gıda, su ve swab analizleri ile tamamlamaktayız. Bu sayede elde edilen analiz sonuçlarına göre firmalar, gerekirse düzeltici ve önleyici faaliyetler başlatabilmektedirler.

* Hijyen Denetimi başvurusunda bulunmak için lütfen bbs@bbsas.com.tr e-mail adresimiz ve 0 (312) 285 81 23 irtibat numaramızdan bizimle irtibata geçiniz.

Hemen Soru Sor

Sorular en kısa sürede size sms veya email yolu ile cevaplandırılır. (Kayıtlarda verilen Gsm Numaraları Gizli Tutulmaktadır.)