ISO/IEC 15504 - Bilgi Teknolojisi Süreç Değerlendirme ve SPICE - Yazılım Süreçleri İyileştirme ve Yetenek Belirleme

ISO/IEC 15504 - Bilgi Teknolojisi Süreç Değerlendirme ve SPICE - Yazılım Süreçleri İyileştirme ve Yetenek Belirleme konusunda eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Eğitim içeriğimiz aşağıda sunulmuştur.

Yazılım Süreçleri İyileştirme, ISO/IEC 12207 Yazılım Yaşam Döngüsü Ana, Destekleyen ve Organizasyonel Süreçleri, SPICE 5 adet Yetenek ve Olgunluk seviyeleri, Proses Referans Model ve Proses Değerlendirme Modeli hakkında bilgi verilir. Ayrıca, ISO/IEC 15504 Bölüm 1: Kavramlar ve Tanımlar, Bölüm 2: , Bölüm 3: Bir değerlendirmenin uygulanması için rehber, Bölüm 4: Süreç iyileştirme ve süreç yeterlilik tespiti için kılavuzluk, Bölüm 5: Süreç değerlendirme modeli için örnek, Bölüm 6: Yaşam döngüsü süreci değerlendirme modeli için örnek ve Bölüm 7: Kuruluş tecrübesinin değerlendirilmesi konuları ele alınır. Firmanın SPICE Olgunluk Seviyesi 1,2 veya 3 e nasıl çıkabileceği, sistemi nasıl kurup, işletip, belgelendirme tetkikine hazır olacağı etkileşimli olarak katılımcılara aktarılır. Ek olarak SPICE ve CMMI benzer ve farklılıkları da Eğitim kapsamındadır.

* ISO/IEC 15504 SPICE eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bbs@bbsas.com.tr e-mail adresimiz ve 0 (312) 285 81 23 irtibat numaramızdan bizimle irtibata geçiniz.

Hemen Soru Sor

Sorular en kısa sürede size sms veya email yolu ile cevaplandırılır. (Kayıtlarda verilen Gsm Numaraları Gizli Tutulmaktadır.)